Турнір

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Турнір » Архів » Прем'єр ліга


Прем'єр ліга

Сообщений 31 страница 60 из 123

1

Прем'єр ліга

http://s1.uploads.ru/t/97Zgd.png

0

31

Манчестер Юнайтед - Арсенал 2:1
Арсенал - Манчестер Юнайтед 0:2

0

32

так ми ніколи не дограєм... Якшо до 20.05.2012 2 тур не буде зіграно - я складу тісний календар (1,5 тижня на всю пермьєр лігу). Винні в недограванні по календарю будуть оштрафовані або зняті з замагань. Тепер точно.

0

33

Ігор Руснак, коли тобі буде зручно зіграти наші матчі?

0

34

кажіть хто і коли може, думаю, що пів годинки ввечері можу виділити!

0

35

я СЬОГОДНІ ГОТОВИЙ ЗІГРАТИ..

0

36

FC INTER написал(а):

кажіть хто і коли може, думаю, що пів годинки ввечері можу виділити!

Я можу сьогодні зіграти з тобою, хоть і не по календарю.
Брати Руснаки, коли ви зможете грати?

0

37

Народ, давайте вже грати Англійську Прем"єр лігу?
Саша склади календар, по 2 дня на тур (два матчі) думаю буде достатньо!

0

38

RomKo
граємо сьогодні?

0

39

2 тур до 24.05.12 (включно)
3 тур/1/4 фінал кубку до 26.05.12 (включно)
4 тур до 28.05.12 (включно)
5 тур/1/2 фінал кубку до 30.05.12 (включно)
6 тур до 01.06.12 (включно)
7 тур/фінал кубку до 03.06.12 (включно)

хто не зіграв до вказаної дати пише пояснюючу на форумі(1. чому не зіграли, 2. на який день перенесли)
хто не зіграв і не написав пояснюючу на протязі доби після календарного часу матчу буде знятий з Премьєр ліги.

0

40

FC INTER написал(а):

RomKo
граємо сьогодні?

вибач Ігор, я лиш сьогодні побачив твоє повідомлення, давай сьогодні ввечері зіграємо, час напиши ти коли тобі зручно.

0

41

Манчестер-Арсенал 2-0
http://uploads.ru/t/T/5/H/T5HLf.jpg

Манчестер-Арсенал 3-1
http://uploads.ru/t/c/a/z/cazxj.jpg

0

42

BossG написал(а):

6 тур до 01.05.12 (включно)

ОПІСЬОЧКА

0

43

Друзі!

В мене і брата зараз дуже щільний графік роботи, але грати ми хочем і постараємось вчасно.

Але не виключайте нас у разі якщо ми не зіграєм одну гру і не напишем пояснючу, бо буває так, що нас по три дня дома немає.

0

44

Челсі - Арсенал 1:1
Арсенал - Челсі 1:2 або 2:2 або 2:3

Питання до всіх і Федерації: У зв"язку з тим що в мене в другому матчі пропадав Інтернет, матч був перерваний двічі, після другого роз"єднання ми зіграли цілий матч... як в такому випадку рахувати голи?

Отредактировано RomKo (2012-05-24 03:52:52)

0

45

RomKo написал(а):

Челсі - Арсенал 1:1
Арсенал - Челсі 1:2 або 2:2 або 2:3

Питання до всіх і Федерації: У зв"язку з тим що в мене в другому матчі пропадав Інтернет, матч був перерваний двічі, після другого роз"єднання ми зіграли цілий матч... як в такому випадку рахувати голи?

Отредактировано RomKo (Сегодня 01:22:52)


При розєднанні матчу діяти наступним чином: створюється новий матч і грається лише ту кількість хвилин яка була недограна в минулому матчі. ( приклад: якщо обірвався матч на 20 хв то граємо другий матч до 70хв. (другий матч починається при рахунку який був на момент втрати звязку)

0

46

RO$$$ написал(а):

При розєднанні матчу діяти наступним чином: створюється новий матч і грається лише ту кількість хвилин яка була недограна в минулому матчі. ( приклад: якщо обірвався матч на 20 хв то граємо другий матч до 70хв. (другий матч починається при рахунку який був на момент втрати звязку)
"МАНЧЕСТЕР СІТІ"

А якщо ми зіграли 3 матчі, два з них були роз"єднані, точних хвилин ніхто не зафіксував, а в третій зіграли повністю і як точно вирахувати залишковий час не відомо, тому що плюс/мінус пару хвилин робить різний результат матчу.

0

47

RomKo написал(а):

RO$$$ написал(а):

    При розєднанні матчу діяти наступним чином: створюється новий матч і грається лише ту кількість хвилин яка була недограна в минулому матчі. ( приклад: якщо обірвався матч на 20 хв то граємо другий матч до 70хв. (другий матч починається при рахунку який був на момент втрати звязку)
    "МАНЧЕСТЕР СІТІ"

А якщо ми зіграли 3 матчі, два з них були роз"єднані, точних хвилин ніхто не зафіксував, а в третій зіграли повністю і як точно вирахувати залишковий час не відомо, тому що плюс/мінус пару хвилин робить різний результат матчу.

чекайте Сашу )))

0

48

RomKo написал(а):

Арсенал - Челсі 1:2 або 2:2 або 2:3

Тут не три варіанти, а два 2:2 або 2:3.

2:2 - якщо рахувати недограний другий матч і третій матч по той час який треба було дограти.

2:3 - якщо рахувати ввесь третій матч від 0 до 90 хвилини із забитим мною автоголом на нульовій хвилині.

Перший матч ти  сказав, що переграєм повністю тому, що рахунок був 0:0.

0

49

Andrew написал(а):

Тут не три варіанти, а два 2:2 або 2:3.

2:2 - якщо рахувати недограний другий матч і третій матч по той час який треба було дограти.

2:3 - якщо рахувати ввесь третій матч від 0 до 90 хвилини із забитим мною автоголом на нульовій хвилині.

Перший матч ти  сказав, що переграєм повністю тому, що рахунок був 0:0.

Ну це якщо вже брати повне підрахування всіх зіграних хвилин з трьох матчів.
Я ж Ігору відразу сказав, що давай порахуємо тільки 30 хв. другого матчу, бо там був забитий м"яч (а кілька хвилин в першому не беремо до уваги бо там було 0:0), але ж Ігор відповів, що це неправильно, бо в реальному футболі іде переігровка матчу, він же на цьому наполіг. А після закінчення третього повноцінного матчу, я спитав Ігора, то який рахунок правильний, а він відповів: "мені пофіг як вважаєшправельно так і пиши" (дослівно). Я ж написав що є як мінімум 3 варіанта рахунку, тому треба якось вирішити тут і в майбутніх таких ситуаціях. Я все правильно написав, Андрій чи Ігор?

0

50

Відповідь:

При розєднанні матчу діяти наступним чином: створюється новий матч і грається лише ту кількість хвилин яка була недограна в минулому матчі. ( приклад: якщо обірвався матч на 20 хв то граємо другий матч до 70хв. (другий матч починається при рахунку який був на момент втрати звязку)
Якщо не запамятали на якій хв. роз'єднало то перед матчем домовляєтесь скільки приблизно треба дограти (по пам'яті, за взаємної згоди). І не важливо скільки разів роз'єднало.

0

51

Евертон та МС перенесли матч на суботу у звязку з роботою Евертона

0

52

RO$$$ написал(а):

Евертон та МС перенесли матч на суботу у звязку з роботою Евертона

А надчим ціла команда Евертон працює?  :D

0

53

RomKo написал(а):

RO$$$ написал(а):

    Евертон та МС перенесли матч на суботу у звязку з роботою Евертона

А надчим ціла команда Евертон працює?  :D

Девіча купляють... )))

0

54

Юрік, я завтра після Роста з тобою хотів би 3 тур зіграти.  Напишеш коли зможеш.

0

55

Хто може грати сьогодні-завтра 25-26,05,2012 після 20-00?

0

56

FC INTER написал(а):

Хто може грати сьогодні-завтра 25-26,05,2012 після 20-00?

я думаю, що я з тобою зіграю завтра Ігор, після того як з Юрою відіграю.

0

57

RomKo написал(а):

Челсі - Арсенал 1:1
Арсенал - Челсі 1:2 або 2:2 або 2:3

Питання до всіх і Федерації: У зв"язку з тим що в мене в другому матчі пропадав Інтернет, матч був перерваний двічі, після другого роз"єднання ми зіграли цілий матч... як в такому випадку рахувати голи?

Прохання до всіх учасників змагання написати свою думку стосовно того який має бути результат матчу Арсенал - Челсі (1:1 або 1:2 або 2:2 або 2:3).
Хоча, я заздалегідь впевнений що практично всі учасники бажають щоб  я втратив очки ( а мені при цьому не всерівно), однак я всеж почекаю до неділі (27.04.12) щоб побачити думку більшості і визначити який рахунок приймати офіційним...
Якщо будуть питання пищіть.

0

58

RomKo написал(а):

Прохання до всіх учасників змагання написати свою думку стосовно того який має бути результат матчу Арсенал - Челсі (1:1 або 1:2 або 2:2 або 2:3).
Хоча, я заздалегідь впевнений що практично всі учасники бажають щоб  я втратив очки ( а мені при цьому не всерівно), однак я всеж почекаю до неділі (27.04.12) щоб побачити думку більшості і визначити який рахунок приймати офіційним...
Якщо будуть питання пищіть.

5-5

0

59

я так розумію шо Ліверпуль та МЮ вже можна знімати з турніру.

0

60

BossG написал(а):

я так розумію шо Ліверпуль та МЮ вже можна знімати з турніру.

Ще ні, я ще поборюсь за 5-те місце.
У мене на роботі дурдоми, я лиш в 20 вихожу додому, + вихідний тільки неділя...

0


Вы здесь » Турнір » Архів » Прем'єр ліга


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно