Турнір

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Турнір » Архів » Чемпіонати чотирьох


Чемпіонати чотирьох

Сообщений 1 страница 30 из 90

1

http://s1.uploads.ru/t/BqpQh.png
Ознайомлюємося.
http://s1.uploads.ru/t/TDzPs.png http://s1.uploads.ru/t/WwzOn.png

Отредактировано kpax (2012-07-19 01:05:15)

0

2

Пропоную помінятись командами на ті з якими вже я раніше грав.
Рост: поміняти Бенфіку на Спортинг, ЦСКА на Рубін, Баєр на Лілль, Лаціо на Рому.
Саша: поміняти твій Марсель на мій ПСЖ.
Буду радий, якщо якісь з цих обмінів відбудуться. :)

0

3

Я готовий до матчу , мінятися не буду...

0

4

RomKo написал(а):

Пропоную помінятись командами на ті з якими вже я раніше грав.
Рост: поміняти Бенфіку на Спортинг, ЦСКА на Рубін, Баєр на Лілль, Лаціо на Рому.
Саша: поміняти твій Марсель на мій ПСЖ.
Буду радий, якщо якісь з цих обмінів відбудуться.

Наполеглево прошу виміняти мені такі команди як Бенфіка, Марсель і Баєр, бо в мене на них великі надії в Лізі Чемпіонів і Лізі Європи попереднього турніру, тому я хочу ними грати новий турнір і практикуватись до Ліг в попередньому... команди Спортинг, Лілль і ПСЖ достойні для заміни.
До матчів, ще не готовий тому що не знайомий з командами. З якої ліги У-Р-Т чи П-Г-Н починається турнір, щоб я привикав до команд?

0

5

RomKo написал(а):

Пропоную помінятись командами на ті з якими вже я раніше грав.
Рост: поміняти Бенфіку на Спортинг, ЦСКА на Рубін, Баєр на Лілль, Лаціо на Рому.
Саша: поміняти твій Марсель на мій ПСЖ.
Буду радий, якщо якісь з цих обмінів відбудуться.

ні

0

6

В такому разі я не бачу потреби грати новий турнір, незакінчивши старий... Коли закінчимо ЛЧ і ЛЄ на попередньому турнірі, тоді я зможу приділити всю увагу на новий турнір.
Якщо ви вже починаєте турнір, тоді знімайте мене зі змагання, бо грати в один період 12-ма різними командами це не для мене.

0

7

RomKo написал(а):

В такому разі я не бачу потреби грати новий турнір, незакінчивши старий... Коли закінчимо ЛЧ і ЛЄ на попередньому турнірі, тоді я зможу приділити всю увагу на новий турнір.
Якщо ви вже починаєте турнір, тоді знімайте мене зі змагання, бо грати в один період 12-ма різними командами це не для мене.

ти мені що казав???? чому ти тупиш Рома?

0

8

Рома цікавий ти, спочатку погодився грати різними командами що випадуть по жеребу не тренуючись а зараз перечиш собі і нас збиваєш з толку. І ще, чому ти не розглядаєш цей турнір як тренування та награвання тактик до інших більш важливих турнірів, чи тобі цікавіше тренуватись із різними нубами в EU-01?

0

9

Роман,ми не граєм на гроші)))Давай погоджуйся ,складаєм календар і граєм.

0

10

BossG написал(а):

Рома цікавий ти, спочатку погодився грати різними командами що випадуть по жеребу не тренуючись а зараз перечиш собі і нас збиваєш з толку. І ще, чому ти не розглядаєш цей турнір як тренування та награвання тактик до інших більш важливих турнірів, чи тобі цікавіше тренуватись із різними нубами в EU-01?

Я не казав, що не буду тренуватись командами що мені випадуть... без попередньої треніровки я жодного рейтинвого матчу не зіграв до цього і так буде і надалі. І ще з нубами я граю товарки не напрягаючись, а на турнірах я відповідально (з нервами і переживаннями) граю. До яких більших турнірів готуватись, Саша?!, для мене тренування це коли я тренуюсь тією командою, якою буду грати на якомусь турнірі, а не різними слабкими командами.

Я пропоную: 1) або швидко добити (дограти до кіня) старий турнір, а потім почати новий; 2) або закрити його на фіг, якщо ніхто не грає;  3) або грати різні турніри періодами (наприклад: 3 дня граємо старий турнір, наступні 5 днів новий турнір, але щоб матчі з різних турнірів не перетинались в один день), перевага надається старому турніру так як його важче закінчити і не напрягати грати матчі на новому турнірі поки є можливість зіграти на старому; 4) грайте без мене.:)
Якщо вас влаштовує щось з перших трьох пунктів, то я буду грати на новому турнірі цими командами, які мені випали, а якщо ні... то вибачайте :(

Отредактировано RomKo (2012-07-04 02:25:33)

0

11

Боже,Роман як все запущено.Не грай на рейтинг,грай в товариські).Грай коли тобі зручно,тренуйся.Але грай.Бо від тебе багато пропозицій,а ми просто хочем грати.Я взагалі не тренуюсь і от зараз напишу Сані ,щоб почати грати кубок в новому чемпі(без тренувань).І простіше відносись до цього

0

12

я за!!!!!!!! готовий вже зіграти
почати кубок!!!!!!!!!!

0

13

http://s1.uploads.ru/t/uBrgE.png

Отредактировано kpax (2012-07-05 01:22:21)

0

14

Я вас попередив, що перевагу надаю старому турніру, щоб потім не обіжались :)
Ви мене знаєте, я без тренувань не почну грати.
Напишіть перші дві мої команди з яких починаємо турнір і думаю за завтра я привикну до команд і тоді зможемо зіграти.
Сьогодні грати я не готовий, я про це вже писав.

0

15

Кубок
Бешікташ-Трабзонспор 0-2(а/г ,Алозіньйо)

0

16

http://s1.uploads.ru/t/ESOnI.png

0

17

Галатасарай і Оцелул готові зіграти матчі на кубок

0

18

Оцелул - Зеніт 1:4 (Пена - Кержаков-2, Бистров, Алвеш)

0

19

Динамо Київ - Базель 0:2 (Зоуа-2)

АІК - Шахтар 0:4 (Срна, Ілсіньо, Адріано-2)

0

20

мені подобається цей турнір.   :playful:

0

21

в 23.00 можу почати чемп, хто на короля?

0

22

а хто король?

0

23

RomKo написал(а):

а хто король?

Папа Римський

0

24

Сьогодні відбулися матчі з Королем  :D
Кубок 1/8
Вісла - Динамо Загреб (2:2) дод час (2:0)
5 хв - Сільвестр 0:1
45 хв - Крстановіч 0:2
54 хв - Бітон 1:2
64 хв - Бітон 2:2
98 хв - Генков 3:2
118 хв - Генков 4:2

ЧЕМП
Зеніт - ЦСКА 0:1
38хв - Думбія

Шахтар - Бешікташ 2:0

78хв - Адріано
90хв - Едуардо

0

25

кубок 1/4

Трабзонспор - Зеніт 2:2 (пен. 3:4)
71хв - Бурак
87хв - Алвеш
113хв - Волкан сен
120+хв - Лазович

Чемпіонат
Фенербахче - Шахтар 0:0

Динамо Київ - Зеніт 3:3
3хв - Шевченко
13хв - Шевченко
35хв - автогол
67хв - Шевченко
79хв - Лазович
82хв - Алвеш

0

26

http://s1.uploads.ru/t/BRjW9.png

0

27

Кубок.
Фенербахче - Рубін2-1

Чемп.1коло
Рубін - Фенербахче 1-1

0

28

Чемп.
Шахтар - Рубін 1-2 (голи Ілсіньо - Вальдес, Едуардо)

Зеніт - Рубін 0-1 (Вальдес)

0

29

Юра, а що кваліфікацію до ЛЧ будуть розігрувати тільки 3 команди? Краще би Франція розігрувала з Пор.-Гол., без Укр.-Рос.-Тур.
І ще - чи виходить фіналіст кубка якщо переможець в ЛЧ попадає чи як там має бути?

Отредактировано RomKo (2012-07-09 01:58:27)

0

30

RomKo написал(а):

Юра, а що кваліфікацію до ЛЧ будуть розігрувати тільки 3 команди?

Так,щоб менше тянути

0


Вы здесь » Турнір » Архів » Чемпіонати чотирьох


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно